Biržų rajono ūkininkų sąjunga turi naują vadovą

20190329_Biržai (2019-04-11)

Šešerius metus Biržų rajono ūkininkų sąjungai vadovavęs Kęstutis Armonas rajono ūkininkų sąjungos vairą patikėjo naujajam pirmininkui – jaunajam ūkininkui Tadui Micikevičiui. 

Šių metų kovo 29 dieną vyko Biržų rajono ūkininkų sąjungos ataskaitinis – rinkiminis susirinkimas. Rajono ūkininkų sąjungos pirmininkas Kęstutis Armonas savo ataskaitinaime pranešime apžvelgė nuveiktus darbus, aptarė situaciją Lietuvos žemdirbių organizacijose. Susirinkimo dalyviai vardijo problemas ir teikė siūlymus rajono organizacijos veiklos gerinimui bei plėtrai. Susirinkimo metu išrinktas naujasis Biržų rajono ūkininkų sąjungos pirmininkas, atnaujinta taryba, kuri atstovauja rajono seniūnijose gyvenančių ūkininkų interesams. Naują tarybą sudaro 7 žemdirbiai: Aloyzas Antanas Mikalauskas, Petras Aukštikalnis, Ramūnas Vėjelis, Kęstutis Armonas, Arvydas Džiulna, Steponas Staškevičius ir naujasis rajono sąjungos pirmininkas Tadas Micikevičius (nuotarukoje trečias iš dešinės).

Susirinkime nariai  priėmė rezoliuciją, kuria kreipiasi į Biržų rajono savivaldybės tarybą dėl žemės mokesčio sumažinimo. Paskutiniuosius du metus iš eilės dėl liūčių bei sausros rajono žemdirbiai patyrė didžiulius nuotolius. O mokesčiai Biržų rajone patys didžiausi Lietuvoje.

Susirinkimo metų taip pat parengtas kreipimasis į Biržų rajono ūkininkus, kuriuo jie kviečiami stoti į Sąjungą. „Kuo didesnė organizacija, tuo ji stipresnė. Tik būdami vieningi ir organizuoti, galėsime apginti savo interesus“, teigiama kreipimesi.

Parengta pagal Biržų rajono ūkininkų sąjungos pateiktą informaciją

Spausdinti straipsnį Spausdinti straipsnį