- Lietuvos ūkininkų sąjunga - http://lus.lt -

IKI BALANDŽIO MĖN. PABAIGOS NEMOKAMI SKELBIMAI AGROVERSLO PORTALE „AGROETA“

agroetalogo

(2017-03-29)

Parduodate traktorių, padargus, grūdus ar gyvulius, tai galite padaryti visiškai nemokamai – iki balandžio mėnesio pabaigos nemokamai talpinkite savo skelbimus agroverslo portale „Agroeta“. „Ši galimybė atsivėrė, kai portale įdiegėme skelbimų modulį. Paslauga kol kas nemokama ir ja neatlygintinai portalo lankytojai galės naudotis mažiausiai mėnesį laiko“, – pasakojo agroverslo portalo „Agroeta“ vyr. redaktorius Gediminas Stanišauskas.


Jis akcentavo, kad itin svarbu gauti atsiliepimus iš skaitytojų, sužinoti pasiūlymus, kaip pagerinti paslaugos veikimą. Tai galima padaryti elektroniniu paštu info@agroeta.lt.
„Galima sakyti, kad tai testavimo laikotarpis, užtruksiantis apie mėnesį, o per šį laiką patalpinti skelbimai dar ir visą gegužės mėnesį neišnyks iš sistemos, – pabrėžė G.Stanišauskas. – Mums svarbu sužinoti, kokios skelbimų rubrikos aktualios, o kokios ne. Gal vertėtų jų skaičių papildyti arba, atvirkščiai, apjungti su kitomis rubrikomis“.
„Agroeta“ siekia, kad skaitytojams būtų teikiamos kokybiškos paslaugos. Prisijungiant vertėtų perskaityti skelbimų talpinimo taisykles. Nuo gegužės 1 d. skelbimų talpinimas portale bus mokamas.

Agroeta informacija


Straipsnis atspausdintas iš Lietuvos ūkininkų sąjunga: http://lus.lt

URL: http://lus.lt/iki-balandzio-men-pabaigos-nemokami-skelbimai-agroverslo-portale-agroeta/

Teisės saugomos 2014 Lietuvos ūkininkų sąjunga. Visos teisės saugomos