- Lietuvos ūkininkų sąjunga - http://lus.lt -

Kėdainių krašto ūkininkų vakaronėje pagerbti konkurso „Metų ūkis 2016“ nugalėtojai

metu_ukis-2016_laimetojai

2016-12-02

Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos organizuotoje Ūkininkų vakaronėje lapkričio 25 d. pagerbti konkurso „Metų ūkis‘2016“ nugalėtojai. Pirmos vietos nugalėtojais šiemet tapo Vilija ir Juozas Naruševičiai, antra vieta atiteko Romai ir Remigijui, Egidijui ir jo sūnui Martynui Gružams, trečią vietą pelnė Gintarė ir Karolis Šmigelskiai. Konkurso nugalėtojai apdovanoti dovanų čekiais, už kuriuos galės įsigyti šveicariškų laikrodžių.

Už savitumą, išskirtinumą bei pažangą Justinos ir Dmitrijaus Kočetovų ūkiui Kėdainių krašto ūkininkų sąjunga kartu su Kėdainių krašto kredito unija įteikė specialų prizą.

justina_dmitrijus_kocetovai_

Metai – sunkūs, keisti ir įdomūs.

Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos pirmininkas Virmantas Ivanauskas besibaigiančius 2016-uosius metus apibūdino trimis žodžiais „Šie metai – ypač sunkūs, keisti bei įdomūs“. „Sunkūs, nes gana sudėtinga buvo nuimti grūdų derlių. Žinome, kad prasidėjęs lietus labai sugadino javapjūtę. Kai kas sunkiai augintą derlių net paliko nekultą. Keisti nesuvokiamais ir nesuprantamais valdžios sprendimais bei nesusikalbėjimu ne tik su valdžia, bet ir tarp pačios žemdirbių savivaldos. Na, ir įdomūs dėl Seimo rinkimų rezultatų. Šįkart į valdžią išrinkome net penkiolika ūkininkių. Tad reikia tikėtis žemdirbiams palankių sprendimų“, – sakė V. Ivanauskas.

duona_ministrei_v-baltraitienei jurate_jodeikiene-virmantas_ivanauskas

Sulaukė gausių sveikinimų.

Tradicinėje kėdainiečių ūkininkų šventėje buvo galima sutikti ir nemažą būrį jų bičiulių bei partnerių. Šventėje dalyvavusi kadenciją baigianti žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė pastebėjo, kad visų ūkininkų siekiai skirtingi, žemės ūkio sektorius yra vienas sudėtingiausių. Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius sakė: „Esame agrarinis, pažangus kraštas. Mūsų ūkininkai baigė pavyti daugelį Europos senbuvių. Ūkininkai yra dideli pagalbininkai daugelyje sričių. Jie rūpinasi keliais, padeda tiems, kam sunkiau sekasi, vienija bendruomenes. Žemdirbiams linkiu ištvermės ir neprarasti pilietiškumo bei aktyvumo“. Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Jonas Talmantas pastebėjo, kad žemdirbiai yra pripratę prie įvairių metų, tad ir šie labai nenugąsdino: „Atsipalaiduoti niekada negalime. Turime stebėti, kad mūsų ne tik gamta, bet ir valdžia neišmaudytų“.

Muzika ir žaidimai kūrė gerą nuotaiką.

Vakaronės dalyviams gerą nuotaiką kūrė Panevėžio styginių kvartetas, kraštiečio Arno Švilpausko nuotaikingos dainos bei organizuoti žaidimai. Muzikinį foną kūrė didžėjus, pagal kurio parinktą muziką visiems norėjosi šokti iki paryčių.

vedantysis_arns_svilpauskas panevezio_styginiu_kvartetas

Buvo tęsta pernai pradėta tradicija – organizuota loterija. Šiemet visus nudžiugino kraštiečio Eriko Augustinavičiaus pagamintas midus, kurio po butelį laimėjo dešimt vakaronės dalyvių. Taip pat devyni laimingieji laimėjo po du kvietimus į gruodžio mėnesį vyksiančius renginius: roko operą „Jūratė ir Kastytis“, Leon Somow&JAZZU, Martyno Levickio ir Marijono Mikutavičiaus koncertus.

vilija_juozas_naruseviciai_i_vieta gruzai_ii_vieta gintare_karolis_smigelskiai_iii_vieta

UAB „Agrosfera“ organizavo aukcioną, kurio metu surinktos lėšos buvo atiduotos Kėdainių vaikų globos namams „Saulutė“.

Šiemet, kaip ir praėjusiais metais, renginys organizuotas už narių lėšas.

Kėdainių krašto ūkininkų sąjunga vienija 221 narį. Vakaronėje dalyvavo 130 dalyvių.

Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos informacija

(Nuotraukos Vilijos Mockuvienės)


Straipsnis atspausdintas iš Lietuvos ūkininkų sąjunga: http://lus.lt

URL: http://lus.lt/kedainiu-krasto-ukininku-vakaroneje-pagerbti-konkurso-metu-ukis-2016-nugaletojai/

Teisės saugomos 2014 Lietuvos ūkininkų sąjunga. Visos teisės saugomos