Kelmės rajono komisija paskirstė konkurso nugalėtojams prizines vietas

pas Vytautą Barkauską  (2016-08-04)

Š.m. liepos paskutinį trečiadienį Kelmės rajono konkurso „Metų ūkis 2016“ komisija susumavo rezultatus. Pasirinkti nebuvo lengva. Konkursui pasiūlyti gana stiprūs ūkiai ir darbštūs jų šeimininkai. Geriausieji iš geriausiųjų šiemet paskelbti tik pasitarus su praėjusių metų konkurso laimėtojais.

Konkurse „Metų ūkis 2016“ Kelmės rajone pirmąją vietą šiemet užėmė Vytautas Barkauskas, ūkininkaujantis Pakražančio seniūnijoje ir laikantis vieną didžiausių limuzinų veislės mėsinių galvijų bandą Kelmės rajone; antroji vieta skirta Kukečių ūkininkams Janinai ir Albertui Meškauskams, ženkliai atnaujinę savo puoselėjamą augalininkystės ūkį; o trečioji – atiteko Užvenčio seniūnijos Kunigiškių kaimo ūkininkams, tebeturintiems pieno ūkį, Raselei ir Stasiui Astrauskams.
Kaip jau įprasta kartu su „Metų ūkio“ konkursu Kelmės rajone vyksta ir geriausiojo „Jaunojo ūkininko“ rinkimai, renkama ir gražiausiai tvarkoma sodyba. Geriausiojo jaunojo ūkininko titulą šiemet pelnė Kelmės apylinkių seniūnijoje Janaučių kaime su šeima įsikūręs Mindaugas Makauskas.

Plačiau apie konkursą rajone ir jo nugalėtojus skaitykite skrastas.lt

Nuotraukoje komisijos nariai pas ūkininką V.Barkauską (nuotrauka Reginos Musneckienės).

Save

Save

Save

Save

Spausdinti straipsnį Spausdinti straipsnį