Konkurso „Metų ūkis 2021″ nugalėtojai Kėdainių rajone

Galiniai_1

(2021-10-18)

„Su kiekvienais metais  vis sunkiau yra imti ir išskirti konkurse „Metų ūkis“ dalyvaujančius ūkius pagal vietas. Kadangi yra ryškūs skirtumai ir galimybės tarp nedidelių šeimos ūkių bei vidutinių ir stambių ūkių, manome, kad visi trys nugalėtojai yra laimėtojai tarp savo kategorijos ūkių. Tačiau konkurso nuostatuose yra pažymėta, kad privalome išskirti ūkius pagal vietas, todėl tai privalome padaryti,“ teigė vertinimo komisijos pirmininkas, Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos pirmininkas Dainius Sabulis. 

Šiemet komisija lankėsi ir vertino augalininkystės ūkius, kurių vienas dirba 37 ha, o kiti 750 ir 500 ha žemės. Vertinti šie ūkiai: nedidelis Arnesto Stačkūno ūkis Krakių seniūnijoje, Vilmanto Galinio ir jo sūnaus Valentino ūkis Vilainių sen. bei Jūratės ir Pauliaus Bieliauskų ūkis Pelėdnagių sen.

Taigi, Pirmą vietą laimėjo GALINIŲ ūkis!

Galiniai

Vilmanto Galinio ir jo sūnaus Valentino ūkis, esantis Vilainių sen.

Antrą vietą laimėjo BIELIAUSKŲ ūkis!

Bieliauskai

Jūratės ir Pauliaus Bieliauskų ūkis iš Pelėdnagių sen.

Trečią vietą laimėjo Arnesto STAČKŪNO ūkis Krakių sen.!

Stačkūnas_III vieta

SVEIKINAME ŪKIUS NUGALĖTOJUS!

Balai pagal vertinimo kriterijus, tai yra: amžius, ūkininkavimo metai, išsilavinimas, narystė žemdirbiškose organizacijose, kooperatyvuose, kredito unijoje ir kt., pasiskirstė sekančiai:

  1. Galinių ūkis surinko 65 balus.
  2. Bieliauslų ūkis – 55 balus.
  3. Stačkūno ūkis – 54 balus.

Vertinimo komisiją sudarė, vertinimo komisijos pirmininkas Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos pirmininkas Dainius Sabulis ir nariai: Kėdainių Krašto Kredito Unijos vadovas Egidijus Žaltauskas, Kėdainių r. sav. Žemės ūkio ir aplinkosaugos sk. vedėja Ieva Lukošienė, LŽŪKT Kėdainių biuro vadovė Irena Navickienė, Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos administratorė Jūratė Jodeikienė.

Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos informacija

Spausdinti straipsnį Spausdinti straipsnį