- Lietuvos ūkininkų sąjunga - http://lus.lt -

Konkurso „Metų ūkis‘2016“ rezultatai Kėdainių rajone

(2016-10-20)

Rugsėjo – spalio mėnesiais Kėdainių rajone vykusio konkurso „Metų ūkis‘2016“ rezultatai suskaičiuoti, nugalėtojai išaiškinti. Geriausias ūkių trejetukas išaiškintas vertinant ūkius remiantis Lietuvos ūkininkų sąjungos konkurso nuostatuose, patvirtintuose šių metų gegužės 24 d., apibrėžtais vertinimo kriterijais.

Vertinimo kriterijai susideda iš trijų dalių: ūkininko kvalifikacija, išsilavinimas; ūkio veiklos ir jo rezultatų įvertinimas; papildomi kriterijai. Daugiausiai balų (po 10 balų) skiriama už narystę Lietuvos ūkininkų sąjungoje, žemės ūkio kooperatyve, kredito unijoje. Taip pat ūkis įvertinamas ir už ūkininkavimo tęstinumą šeimoje. 5 balai skiriami už vaikų mokymąsi žemės ūkio mokykloje, žemės ūkio universitete/veterinarijos akademijoje arba už įkurtą ūkį. Kiekvienas komisijos narys atskirai ūkius vertino tik pagal ūkio veiklos ir jo rezultatų įvertinimo kriterijus, kurie susideda iš šių kriterijų: žemės panaudojimas; sodybos aplinkos sutvarkymas; privažiavimas prie sodybos, kelių būklė; pastatų būklė; apsirūpinimas technika; technikos būklė ir jos laikymas; mineralinių ir organinių trąšų, chemikalų, kuro ir tepalų sandėliavimas. Pasėlių, pievų ir ganyklų būklė nebuvo vertinta. Vėliau visų komisijos narių vertinimo rezultatai buvo susumuoti. Balų suvestinė pateikiama čia .

juozo_naruseviciaus_ukis

Juozo ir Vilijos Naruševičių ūkis,  tapo konkurso I-os vietos laimėtoju.

gruzu_ukis_3

II vieta atiteko Remigijui ir Romai, Egidijui ir jo sūnui Martynui Gružams

k-smigelskio_ukis_4

III vietos nugalėtoju tapo Karolio ir Gintarės Šmigelskių ūkis.

justinos_kocetovos_ukis 

Už savitumą, išskirtinumą bei metinę pažangą Justinos ir Dmitrijaus Kočetovų ūkiui Kėdainių krašto ūkininkų sąjunga kartu su Kėdainių krašto kredito unija įsteigė specialų prizą.

Respublikinis Lietuvos ūkininkų sąjungos rezultatų aptarimo renginys vyks šių metų lapkričio 18 d.

Rajone konkurso nugalėtojai ir visi dalyviai bus pagerbti Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos vakaronėje, kuri vyks lapkričio 25 d.

Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos informacija

Nuotraukos Jūratės Jodeikienės


Straipsnis atspausdintas iš Lietuvos ūkininkų sąjunga: http://lus.lt

URL: http://lus.lt/konkurso-metu-ukis2016-rezultatai-kedainiu-rajone/

Teisės saugomos 2014 Lietuvos ūkininkų sąjunga. Visos teisės saugomos