- Lietuvos ūkininkų sąjunga - http://lus.lt -

Lankomi ūkiai Ignalinos rajone

ignalinos-ukiu-lankymas

(2016-09-12)

Ir vėl konkurso  „Metų ūkis 2016“ vertinimo komisija – Ignalinos rajono savivaldybės Socialinės paramos ir kaimo reikalų skyriaus vedėja Natalija Truchina, Lietuvos ūkininkų sąjungos Ignalinos skyriaus pirmininkė Marijona Lukaševičienė ir Žemės ūkio konsultavimo tarnybos Ignalinos biuro vadovas Hendrichas Baguška – rieda rajono keliais. Prieš kelias dienas aplankę jaunąjį ūkininką Nerijų Januškevičių,  šįkart maršrutą nukreipė į Radeikiškę, prie Naujojo Daugėliškio prisiglaudusį kaimą. Čia yra ūkininkų Jekaterinos ir Vaidoto Paukščių sodyba.

Vaidotas Paukštė yra baigęs Klaipėdos politechnikumą ir įgijęs automobilių remonto ir techninio aptarnavimo specialybę. Pradėjo ūkininkauti 2007 metais – atsisatatė tėvų nuosavybę, šiek tiek nusipirko, dar išsinuomojo – ir dabar jau savo ūkyje priskaičiuoja 209 hektarus. Vaidoto Paukštės laukuose auginami kviečiai, miežiai, rapsai, žirniai. Šalia atskirame ūkyje ūkininkauja ir vyresnėlis Mindaugas. Didžiausia Vaidoto padėjėja ūkyje – žmona Jekaterina. Ji tvarko visus „popierius“, ji prižiūri namus ir ketverių metukų Vaidotą.

Plačiau apie ūkininkus Jekateriną ir Vaidotą skaitykite Lietuvos ūkininkų sąjungos Ignalinos rajono skyriaus facebook puslapyje .

Save

Save

Save

Save


Straipsnis atspausdintas iš Lietuvos ūkininkų sąjunga: http://lus.lt

URL: http://lus.lt/lankomi-ukiai-ignalinos-rajone/

Teisės saugomos 2014 Lietuvos ūkininkų sąjunga. Visos teisės saugomos