Mindaugas Maciulevičius patvirtintas COGECA viceprezidentu

Mindaugas 2

2017-02-09

Vasario 9-10 d. Briuselyje vyksta didžiausių ES žemdirbių organizacijų COPA ir COGECA prezidiumų posėdžiai. Šiandien vykstančiame COGECA posėdyje pirmą kartą COGECA viceprezidentu patvirtintas Lietuvos atstovas Mindaugas Maciulevičius.

Rinkimai buvo organizuojami atsistatydinus vienam iš keturių organizacijos viceprezidentų – graikui Vasileos Parolas. Šias pareigas M.Maciulevičius eis iki šios vadovybės kadencijos pabaigos – 2018 m. gruodžio mėn. Mindaugas Maciulevičius nuo 2010 m. atstovauja Lietuvos žemdirbiams Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitete, yra kooperatyvo „Lietuviško ūkio kokybė“ direktoriaus. Derindamas laiką Briuselyje, tuo pačiu dalyvauja COPA-COGECA veikloje, aktyviai prisideda prie Baltijos šalių žemės ūkio organizacijų bendros tarptautinės veiklos (protesto akcijų, viešųjų ryšių kampanijų, konferencijų ir susitikimų) organizavimo, bendrų laiškų Europos Komisarui rengimo ir kitos veikos, siekiant apginti ne tik Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių žemdirbių interesus. Jo kandidatūrai vieningai pritarė visos keturios Lietuvos organizacijos COPA-COGECA narės (LŪS, LŽŪBA, LR ŽŪR ir LKA „Kooperacijos kelias“). Sveikiname Mindaugą ir linkime atkaklumo naujose pareigose!
Abiejuose COPA ir COGECA prezidiumų posėdžiuose nuo LŪS dalyvauja tarptautinių ryšių koordinatorė Jovita Motiejūnienė, taip pat LR ŽŪR ir LKA „Kooperacijos kelias“ atstovai.

Lietuvos ūkininkų sąjungos administracijos informacija

Jovitos Motiejūnienės nuotrauka

Spausdinti straipsnį Spausdinti straipsnį