Plungės rajone konkurso „Metų ūkio 2015″ laureatai apdovanoti žemdirbių šventėje

(2015-11-05)

Jau ne vienerius metus, besibaigiant spaliui, mūsų rajono žemdirbiai susirenka į būrį, kad pasidžiaugtų derliumi, aptartų kilusius sunkumus, pabendrautų ir gražiausiai besitvarkančiuosius apdovanotų. Penktadienį į Plungės kultūros centrą atvyko gausus būrys ne tik žemės dirbėjų, bet ir garbingų svečių iš Seimo, Žemės ūkio ministerijos, vietinės valdžios atstovų.

„Jau prieš du šimtus metų buvo rašoma, jog žemdirbiai valgyti turėjo visada, bet gerai niekada negyveno“, – pusiau juokais, pusiau rimtai sakė Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Jonas Talmantas. Už aktyvią visuomeninę veiklą ir pienininkystės ūkio plėtojimą padėkos raštas įteiktas Nijolei ir Arvydui Prišmontams.
„Žemdirbys turi būti stiprus ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai. Kad ir sunku, nenuleiskime rankų, juk esame visiems reikalingi. Kad būtų daug pieno, gyvulių, didelis derlius. Kad ant stalo nieko netrūktų“, – ūkininkams kalbėjo Ūkininkų sąjungos Plungės skyriaus pirmininkas Marijus Kaktys.
Tradiciškai per Žemdirbių šventę apdovanojami gražiausiai savo ūkius ir sodybas tvarkantys ūkininkai.
Šiais metais Plungės rajone konkurso „Metų ūkis 2015“ visų trijų vietų nugalėtojais buvo išrinkti gyvulininkystės puoselėtojai. Trečioji vieta atiteko Babrungo seniūnijoje ūkininkaujantiems Irmai ir Albertui Urbonams, antroji – Daivai ir Rolandui Raudžiams iš Žemaičių Kalvarijos seniūnijos. Na, o pačiu geriausiu ir verčiausiu nusipelnė vadintis Adolfinos ir Vytauto Lukauskų ūkis (Nausodžio sen.).

Daugiau skaitykite:

http://laikrastisplunge.lt/zemdirbiams-padekos-uz-duona-kasdienine-istverme-ir-darbstuma/

Spausdinti straipsnį Spausdinti straipsnį