- Lietuvos ūkininkų sąjunga - http://lus.lt -

Plungiškiai garsina savo kraštą pažanga verslo šakose

Plungė parodoj

(2020-08-19)

Rugpjūčio 14-15 dienomis Plungės M. Oginskio rūmų sodyboje vyko paroda „Žemaitijos pramonės raida. Nuo žemės ūkio iki inovacijų 2020“. Per patį darbymečio įkarštį joje dalyvavo ir Lietuvos Respublikos ūkininkų sąjungos Plungės skyrius. 

Plungės rajono savivaldybės ir Plungės pramoninkų sąjungos, kuri šiemet mini savo veiklos 25-metį, organizuotu renginiu norėta tęsti kunigaikščių Oginskių siekį garsinti Žemaitijos kraštą ne tik kultūriniu gyvenimu, bet ir novatoriškumu bei pažanga mokslo ir pramonės srityje bei populiarinti Plungės ir viso Žemaitijos regiono žinomumą, gerinti jo įvaizdį. Renginio metu vykusioje konferencijoje dalyviams buvo pristatyta ne tik Žemaitijos krašto pramonės istorinė raida, bet ir aptarti šių dienų verslo iššūkiai, galimybės bei pasidalinta sėkmės istorijomis. Kunigaikščio M. Oginskio rūmų žirgyno pastate naujai įrengtose erdvėse buvo eksponuojama pramonės paroda, kurioje dvi dienas buvo eksponuojami  užfiksuoti Žemaitijos pramonės raidos etapai nuo kunigaikščių Oginskių laikų, taip pat ir pirmosios Plungės tautodailininkų, amatininkų bei pramonės įmonių fotografijos, istoriniai pramonės įmonių kūrimosi Žemaitijoje kadrai. Reginys buvo skirtas suburti šiandieninius Žemaitijos krašto pramonės ir verslo atstovus – nuo amatininkų iki stambių inovatorių. Tad visi buvo kviečiami aplankyti ir susipažinti su šių dienų garsiausiomis šio krašto įmonėmis bei organizacijomis. Savo veiklą ir produkciją individualiuose stenduose pristatė UAB „Dotnuva Baltic“, LR Ūkininkų sąjungos Plungės skyrius, ŽŪKB „Pieno gėlė“, UAB „Sibrusta“, Plungės TVM, UAB „Geralda“, UAB „Padagas ir ko“, UAB „Litspringas“, UAB „Terekas“, UAB „Plungės šaltis“, UAB „Plungės baldai“, UAB „Constro“, UAB Vičiūnų grupė, UAB „Plungės lagūna“, UAB „Marmo ARC“, Plungės TIC, UAB „Besmegeniai“, UAB „Mittet“, MB „Arbuzashop“ .

Džiugu, kad Plungės rajono ūkininkų sąjunga lygiomis teisėmis įsipynė į didžiulio renginio programą ir pristatė Žemaitijos kraštui savo veiklos pasiekimus. Parodė save ir pasisėmė įdėjų iš kitų dalyvių. LR ūkininkų sąjungos Plungės skyrius  – viena aktyviausių ūkininkų organizacijų Žemaitijoje.  Šiandien joje per 150 narių – vietos ūkininkų. Skyriui sėkmingai vadovauja ilgametis skyriaus pirmininkas Marijus Kaktys. Jam talkina jau 15 metų rajono ūkininkų sąjungoje dirbanti Rūta Endrijauskienė. 

Plungė parodoj 1 Plungė parodoj 2

Plunge parodoj 3 Plunge parodoj 4

Parengtą pagal LR ūkininkų sąjungos Plungės skyriaus informaciją. Nuotraukos LR ūkininkų sąjungos Plungės skyriaus. Daugiau akimirkų iš renginio albume .Straipsnis atspausdintas iš Lietuvos ūkininkų sąjunga: http://lus.lt

URL: http://lus.lt/plungiskiai-garsina-savo-krasta-pazanga-verslo-sakose/

Teisės saugomos 2014 Lietuvos ūkininkų sąjunga. Visos teisės saugomos