Raseiniuose jau išrinkti 2017 m. konkurso nugalėtojai

Anatas Račas, Raseiniai

(2017-07-24)

Suskaičiavus komisijos narių balsus konkurso „Metų ūkis 2017“ nugalėtoju pripažintas Antano ir Stasės Račų ūkis, antroji vieta skirta Jovitos ir Vincento Macijauskų ūkiui, trečioji – Galinos ir Mykolo Hofertų ūkui.  Jaunojo ūkininko titulas komisijos sprendimu šiemet atiteko broliams Dariui ir Mariui Ševeliams iš Šiluvos seniūnijos Vilkiškių kaimo. Konkurso rajone organizatoriai: Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas R. Gunevičius, Raseinių rajono savivaldybės žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vedėjas V. Bacys, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo    tarnybos Raseinių skyriaus vedėja V. Mankuvienė ir Lietuvos Respublikos Žemės ūkio rūmų atstovė Raseinių rajone S. Žuvelaitienė.

Per dvi dienas komisijos nariai aplankė 9 ūkius. Pabuvojo pas Laužų, Molavėnų, Rimkiškės, Šienlaukio, Paalsio, Girkalnio, Vilkiškių kaimų ir Betygalos miestelio ūkininkus. Didžioji dauguma konkursui pateiktų ūkių tvarkingi, šeimininkai gražiai juose tvarkosi, nuolat investuoja į ūkio plėtrą ir buvo verti tapti nugalėtojais.

Konkurso „Metų ūkis 2017“ nugalėtojai ir Jaunieji metų ūkininkai rajone bus pagerbti ir apdovanoti rugsėjo mėnesį vyksiančios tradicinės rudens šventės metu.

LŪS administracija

Nuotraukoje ūkininkas Antanas Račas (aut. Baltic Agro)

Spausdinti straipsnį Spausdinti straipsnį