- Lietuvos ūkininkų sąjunga - http://lus.lt -

Skelbiamas konkursas „Metų ūkis’2013″

KPF-LKT logo bendras 2013_MU1Šiemet skelbiamas jau dvidešimtasis konkursas „Metų ūkis“. Konkurso dalyviais gali būti Lietuvos ūkininkai, įregistravę ūkius ūkininkų registre, dalyvaujantys ūkininkų veikloje ir savo veiklą vykdantys tose savivaldybėse, kur yra dirbanti ir veiklą vykdanti rajono Ūkininkų sąjunga. Konkursas gali būti organizuojamas ir kitose savivaldybėse. Respublikinis rezultatų aptarimo renginys planuojamas 2013 m. metų pabaigoje. Todėl konkurso rezultatai LŪS administracijai būtinai turi būti pristatyti iki 2013 m. spalio 25 d. imtinai. Prašome į tai atkreipti dėmesį.

Informacija pasiteiravimui: 8-37 225301, 8-698 53857, el.paštu lus@lus.lt .

Konkursas organizuojamas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programos priemonės „Techninė pagalba“ veiklos srities „Nacionalinis kaimo tinklas“ šeštąją kryptį ir pagal Lietuvos kaimo Tinklo 2013 m. veiksmų programą.

Konkurso nuostatus ir anketas rasite čia.

LAIMĖTOJŲ IŠAIŠKINIMAS IR APDOVANOJIMAS

 Laimėtojais pripažįstami ūkiai, rajoninių vertinimo komisijų sprendimais, surinkę daugiausiai balų. Kiekviename rajone (savivaldybėje) išaiškinami tik trys geriausi ūkiai ir skiriamos pirma, antra ir trečia vietos (kiekvienoje vietoje po vieną laimėtoją). Jiems vertinimo komisija pateikia konkurso anketas, kurias jie užpilę ir pasirašę grąžina komisijai. Ūkininkai, praeitais metais užėmę pirmas vietas, šių metų konkurse kaip dalyviai nedalyvauja. Jie gali būti kviečiami dalyvauti vertinimo komisijoje darbe.

Rajonuose (savivaldybėse) konkurso organizatoriai nuostatus ir kitą su konkursu susijusią informaciją skelbia rajoninėje spaudoje. Konkurso pradžia – nuo paskelbimo spaudoje. Galutinius konkurso rezultatus komisijos pateikia centrinei LŪS administracijai iki 2013 m. spalio 25 d.: rajoninės konkurso vertinimo komisijos paskutinio posėdžio protokolo išrašą ir konkurso nugalėtojų anketas.

Konkurso nugalėtojų apdovanojimas organizuojamas ir vykdomas dviem etapais:

  • rajoniniame (savivaldybės) lygmenyje – rajoninio (savivaldybės) konkurso organizatoriai;
  • respublikiniame – Lietuvos ūkininkų sąjungos administracija. Į respublikinį apdovanojimą Lietuvos ūkininkų sąjunga pasilieka teisę kviesti tik dirbančių ir veiklą vykdančių rajoninių ūkininkų sąjungų laimėtojus. Taip pat bus kviečiami laimėtojai iš mažų savivaldybių (pvz., Rietavo, Birštono ir kt.), kur LŪS skyrių nėra, bet ūkininkai veiklą vykdo atitinkamai prie gretimai esančių didesnių savivaldybių ūkininkų sąjungų.

 


Straipsnis atspausdintas iš Lietuvos ūkininkų sąjunga: http://lus.lt

URL: http://lus.lt/skelbiamas-konkursas-metu-ukis2013/

Teisės saugomos 2014 Lietuvos ūkininkų sąjunga. Visos teisės saugomos