- Lietuvos ūkininkų sąjunga - http://lus.lt -

Uteniškiai dar vasaros pabaigoje apdovanojo savo konkurso „Metų ūkis 2020″ laimėtojus

Utena5

2020-10-06

Utenos rajono ūkininkų sąjunga kartu su Utenos rajono savivaldybės Kaimo ir bendruomeninių reikalų skyriumi 2020 m. liepos-rugpjūčio mėnesiai organizavo konkursą „Metų ūkis 2020“.

Norintys dalyvauti buvo atrinkti iš kiekvienos Utenos rajono seniūnijos pasiūlytų kandidatų sąrašų, suderinus su pačiais ūkininkais. Po to buvo suorganizuotos išvykos į konkurse dalyvaujančius ūkius, pagal patvirtintą metodiką įvertinti kiekvieno jų pasiekimai. Susipažinus su ūkių veikla ir pasiektais rezultatais, organizuotas aptarimas, ūkiai įvertinti ir išrinkti trys geriausi: Gražina ir Gediminas Skardžiai, Janina ir Mečislovas Bučeliai ir Julija ir Sigitas Sinicos.

Utena3 Utena2 Utena1

Konkurso prizininkai pagerbti ir apdovanoti Utenos miesto šventės metu 2020 m. rugpjūčio 29 d. Lėšas prizininkų apdovanojimui pagal projektą „Konkurso „Metų ūkis 2020“ ir šventinės vakaronės organizavimas Utenos rajono žemdirbiams“ skyrė Utenos rajono savivaldybės administracija.

Utena6 Utena4
Konkurso dėka Utenos rajono žemdirbiai susipažino su pažangiausių ūkių veikla, buvo skatinama perimti gerąją ūkininkavimo patirtį ir ją panaudoti savo ūkiuose.

Utenos rajono savivaldybės mero Alvydo Katino padėkomis pagerbti ūkininkai Adas Abukauskas ir Kristina Abukauskienė, Mindaugas Čipinis, Vaida Paulė ir Gvidas Paulius, Audronė Šedbarienė ir Pranas Šedbaras.

Utenos logo

Utenos rajono ūkininkų sąjungos informacija


Straipsnis atspausdintas iš Lietuvos ūkininkų sąjunga: http://lus.lt

URL: http://lus.lt/uteniskiai-dar-vasaros-pabaigoje-apdovanojo-savo-konkurso-metu-ukis-2020-laimetojus/

Teisės saugomos 2014 Lietuvos ūkininkų sąjunga. Visos teisės saugomos