Vieša informacija apie laisvos žemės fondo žemės plotus

modtext_5150385531ae0_b4

(2015-04-14)

Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) informuoja, jog siekiant efektyviau vykdyti laisvos žemės fondo žemės plotų derinimo procesus tarp projektų autorių ir Nacionalinės žemės tarnybos teritorinių skyrių, taip pat siekiant užtikrinti duomenų apie patvirtintus kaimo vietovėse esančius laisvos žemės fondo žemės plotus ir suteiktus laikinai naudotis valstybinės žemės plotus viešumą – sukurta interaktyvi laisvos žemės fondo plotų ir suteiktų laikinai naudotis valstybinės žemės plotų identifikavimo paslauga.

Laisvos žemės fondo žemės plotų ir suteiktų laikinai naudotis valstybinės žemės plotų identifikavimo paslauga gali naudotis ne tik Nacionalinės žemės tarnybos teritorinių skyrių darbuotojai ir projektų autoriai, tačiau ir visi suinteresuoti asmenys. Kiekvienas asmuo, naudodamasis minėta paslauga, gali viešai ir neatlygintinai peržiūrėti ir analizuoti kaimo vietovėse esančius laisvos žemės fondo žemės plotus ir duomenis, susijusius su suteiktais laikinai naudotis valstybinės žemės plotais, taip pat identifikuoti laisvos žemės fondo planų informaciją ir peržiūrėti ją kartu su kitais svarbiausiais oficialiais erdvinių duomenų rinkiniais. Ši paslauga suteikia įrankius laisvos žemės fondo plotų paieškai ir erdvinei šių plotų duomenų rinkinio analizei atlikti, žemėlapiams spausdinti, matavimams vykdyti, duomenims lyginti. Tikimasi, kad ši paslauga ypač pasitarnaus tiems asmenims, kurie pageidauja įsigyti privačion nuosavybėn, nuomoti ar laikinai naudoti valstybinės žemės, miško sklypus.

Laisvos žemės fondo plotų ir suteiktų laikinai naudotis valstybinės žemės plotų identifikavimo paslauga yra pasiekiama per Lietuvos erdvinės informacijos portalą, adresu – www.geoportal.lt/lzf .

NŽT informacija

Spausdinti straipsnį Spausdinti straipsnį