- Lietuvos ūkininkų sąjunga - http://lus.lt -

Žemės ūkio ministro komanda

viceministrai (2016-12-20)

Žemės ūkio ministras Bronius Markauskas spaudos konferencijoje pristatė savo komandą – kviečiamus viceministrus: Rolandą Taraškevičių, Darių Remeiką ir Artūrą Bogdanovą. Spaudos konferencijoje buvo užsiminta ir apie ketvirtąją viceministrę, kuria yra kviečiama tapti Jurgita Stakėnienė.

R. Taraškevičius (41 m.) ir J. Stakėnienė (45 m.) yra ilgamečiai Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) darbuotojai, savo karjerą pradėję nuo žemiausių – paprastų specialistų  laiptelių. R. Taraškevičius ŽŪM dirba nuo 2002 m., šiuo metu ministerijoje eina ES ir tarptautinių reikalų departamento direktoriaus pareigas, net aštuonerius metus prieš tai dirbo specialiuoju žemės ūkio atašė Briuselyje, yra Lietuvos atstovas ES Tarybos Specialiajame žemės ūkio komitete.

J. Stakėnienė ŽŪM dirba nuo 2003 m. Jau treji metai ji yra kaimo plėtros atašė Briuselyje, prieš tai ji dirbo ŽŪM Kaimo plėtros departamento direktore.

Darius Remeika (44 m.) nuo 1995 m. aštuonerius metus dirbo Valstybinėje maisto ir Veterinarijos tarnyboje. Vėliau tarnybą atliko Europos Komisijos Sveikatos ir vartotojų generalinio direktorato prie Europos Komisijos Maisto ir veterinarijos biure.

Jauniausias komandos narys – geodezininkas Artūras Bogdanovas (33 m.) turi inžinerinį Vilniaus Gedimino technikos universiteto išsilavinimą, aštuonerius metus dirbo žemėtvarkos srityje ir šią sritį puikiai pažįsta iš praktinės pusės.

ŽŪM informacija


Straipsnis atspausdintas iš Lietuvos ūkininkų sąjunga: http://lus.lt

URL: http://lus.lt/zemes-ukio-ministro-komanda/

Teisės saugomos 2014 Lietuvos ūkininkų sąjunga. Visos teisės saugomos