Laisvės gynėjų dienos proga Kėdainių krašto ūkininkų sąjunga tradiciškai ūkininkus pakvietė į krepšinio aikštelę

visi_2_1

(2022-01-12)

Padaręs metų pertrauką į Kėdainių areną sugrįžo Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos (KKŪS) organizuojamas Draugiškas ūkininkų krepšinio turnyras 3 prieš 3. Šiemet buvo šeštas kartas, kai Laisvės gynėjų dieną Kėdainių krašto ūkininkų sąjunga paminėjo krepšinio aikštelėje. 

Šių metų sausio 12 dieną Kėdainių arenoje vyko Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos organizuojamas Draugiškas ūkininkų krepšinio turnyras 3 prieš 3. Treti metai, kaip turnyre dalyvauti buvo kviečiami ne tik Kėdainių krašto ūkininkai, bet ir kitų rajonų žemdirbių savivaldos organizacijų komandos. Draugiškame ūkininkų krepšinio turnyre 3 prieš 3 dalyvavo 12 komandų, iš kurių net 9 komandos iš kitų rajonų ir tik 3 kėdainiečių ūkininkų komandos.

Turnyrą pradėjome tylos minute pagerbdami sausio 13 d. paaukojusius gyvybes už Lietuvos laisvę, nuskambėjo Lietuvos valstybės himnas.

Turnyro pradžią paskelbė Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos pirmininkas Dainius Sabulis. Jis pasidžiaugė, kad su kiekvienais metais norinčių dalyvauti turnyre daugėja ir šiemet jau turime net 9 komandas iš kitų rajonų: Panevėžio, Anykščių, Raseinių, Kupiškio, Kelmės, Telšių, Radviliškio ir net dvi komandas iš Pakruojo rajono.

Po trijų valandų intensyvaus ir gražaus žaidimo, kurio metu teko pasigrožėti ne vienu įspūdingu tritaškiu, paaiškėjo ir turnyro nugalėtojai.

Metimas

Pasibaigus pirmam pusfinaliui atrodė, kad kėdainiškiai gali ir netapti lyderiais. Tačiau po įnirtingų kovų ir pademonstravusi gražų žaidimą, pirmą vietą, o tuo pačiu ir kiečiausios komandos vardą, iškovojo komanda LYJA TEGU LYJA, kurią sudarė ūkininkai iš Kėdainių miesto ir Krakių seniūnijų. II vietą iškovojo ūkininkų komanda PAKRUOJIS 1 iš Pakruojo rajono. III vietą laimėjo Raseinių Karma iš Raseinių r., kuri šią pergalę išplėšė iš anykštėnų Traupio, kuris liko ketvirtas.

I, II, III vietų nugalėtojai buvo apdovanoti ne tik taurėmis ir medaliais, bet ir KKŪS ir krepšinio klubo Kėdainių Nevėžis įsteigtomis dovanomis. Visos likusios komandos namo parsivežė po paguodos prizą, Kėdainių rajono ūkininkės Dalios Draudvilienės iškeptą šakotį.

Pašušvis_1

DSC08687

Raseiniai

Pertraukos metu norintys dalyvavo dvejuose konkursuose kartu su krepšinio klubo Nevėžis komandos žaidėjais. Laimėtojai buvo apdovanoti KKŪS įsteigtais prizais.

Draugiško krepšinio turnyro 3 prieš 3 dalyviai:

 1. Šarūno Šiušės ūkis (Kėdainių r.).
 2. Surviliškis (Kėdainių r.).
 3. Lyja Tegu Lyja (Kėdainių r.).
 4. Panevėžio Aruodai (Panevėžio r.).
 5. Traupis (Anykščių r.).
 6. Pakruojis Vienas (Pakruojo r.).
 7. Pakruojis Du (Pakruojo r.).
 8. Raseinių Karma (Raseinių r.).
 9. Taifūnas (Kupiškio r.).
 10. Kelmės Aruodai (Kelmės r.).
 11. Upynos ūkininkai (Telšių r.).
 12. Radviliškio Tornadas (Radviliškio r.).

Anykščiai

Kelmė

Upyna

Kupiškis

Radviliškis

Pakruojis II_1

Smilgiai

Kėdainiai

Šiek tiek istorijos.

Pirmas Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos Draugiškas ūkininkų krepšinio turnyras 3 prieš 3 įvyko 2016 metais sausio 13 dieną. Pirmame turnyre dalyvavo 6 kėdainiečių ūkininkų komandos. Tais metais Kėdainių krašto ūkininkų sąjunga pirmą kartą savo narius pakvietė Lietuvai svarbias datas ir valstybines šventes atšvęsti kitaip. Ir taip kiekvienais metais, išskyrus 2021-uosius, kai dėl pandemijos nevyko renginiai, Laisvės gynėjų dieną Kėdainių krašto ūkininkų sąjunga kartu su krepšinio klubu Kėdainių Nevėžis susitinka krepšinio aikštelėje. Nuo 2019 metų turnyre dalyvauti kviečiami verslo partneriai ir Lietuvos ūkininkų sąjungos nariai – rajoninės ūkininkų sąjungos. Turnyro vedančiuoju nuo pat pirmo turnyro yra Vytautas Mikaitis, dar žinomas kaip „Pravalturo“ direktorius.

Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos informacija

Nuotraukos: Krepšinio klubo Kėdainių „Nevėžis“

Spausdinti straipsnį Spausdinti straipsnį