NMA laikraštis su 2019 metų aktualijomis

NMA laikraštis (2019-04-18)

NMA, siekdama pagelbėti ūkininkams kasdienėje jų veikloje, šiais metais išleido 16 puslapių laikraštį, kuriame aptariamos 2019 m. tiesioginių išmokų ir paramos pagal su plotu susijusias Kaimo plėtros programas aktualijos. Leidinys artimiausiu metu pasieks savivaldybių žemės ūkio skyrius, seniūnijas, o netrukus ir kiekvieną ūkininką. Pažangiausieji jau dabar iš NMA tinklapio gali atsisiųsti jo skaitmeninę versiją.

„Žemės ūkiui eiti modernizavimo keliu įmanoma tik pasitelkus patikimą ir aktualią informaciją. Laikomės nuostatos, kad žemdirbiams reikalingi įvairūs informaciniai kanalai – ir laikraštis, ir internetas, ir išmanusis telefonas. Bendraujant su žemdirbiais teko ne kartą įsitikinti, kad spausdintu žodžiu labai pasitikima“, – laikraščio gimimo priežastį aiškina NMA vadovas Erikas Bėrontas.

Laikraštyje ūkininkai ras aktualią informaciją apie tiesiogines išmokas bei paramą pagal su plotu susijusias Kaimo plėtros programos priemones – pagrindinius taisyklių pakeitimus, dažniausias deklaravimo klaidas, būtinų atlikti ūkio darbų datas bei dokumentų teikimo terminus, NMA patikrų grafiką, patikrų naujoves, kitą svarbią informaciją. Tikimasi, kad leidinys bus naudingas ūkininkams visus 2019 metus kasdienėje veikloje.
Pagal NMA platinamą informaciją

Spausdinti straipsnį Spausdinti straipsnį