Prie gražios Kėdainių krašto ūkininkų tradicijos šiemet prisijungė ir kolegos

Bendra 1

(2019-01-14)

2016 metais sausio 13 dieną pirmą kartą Kėdainių krašto ūkininkų sąjunga savo narius pakvietė Lietuvai svarbias datas ir valstybines šventes atšvęsti kitaip. Todėl Laisvės gynėjų dieną Kėdainių krašto ūkininkai susitinka krepšinio aikštelėje. Šių metų sausio 13 d. Kėdainių arenoje jau penktą kartą vyko Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos organizuojamas draugiškas ūkininkų krepšinio turnyras 3 prieš 3. Šįkart į svečius pas kolegas atvyko pažaisti ir Anykščių, Kupiškio bei Radviliškio rajonų ūkininkų sąjungų komandos. 

Tai antri metai, kaip turnyre dalyvauti kviečiami ne tik Kėdainių krašto ūkininkai, bet ir verslo partneriai bei kitų rajonų žemdirbių savivaldos organizacijos. Draugiškame ūkininkų krepšinio turnyre 3 prieš 3 dalyvavo net 10 komandų. 5 komandos iš Kėdainių r.: Truskavos, Surviliškio, Pernaravos, Krakių seniūnijų bei jungtinė Kėdainių miesto, Pelėdnagių ir Krakių sen. ūkininkų komanda. Prie turnyro prisijungė UAB „Naftrus“ ir Radviliškio, Anykščių, Kupiškio rajonų ūkininkų komandos bei Vytauto didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos ketvirtakursiai agronomai.

Turnyras prasidėjo tylos minute pagerbiant sausio 13 d. paaukojusius gyvybes už Lietuvos laisvę, nuskambėjo Lietuvos respublikos himnas. Turnyro pradžią paskelbė Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos pirmininkas Virmantas Ivanauskas.

Po dviejų su puse valandų intensyvaus ir gražaus žaidimo, kurio metu teko pasigrožėti ne vienu įspūdingu tritaškiu, paaiškėjo ir turnyro nugalėtojai.

Pirmą vietą iškovojo komanda iš Krakių seniūnijos Ažytėnai.

Kėdainių Ažytėnai

Antros vietos taurė išvažiavo į Anykščius. Anykščių Traupis krakiškiams buvo lygiaverčiai varžovai.

Anykščių TraupisKrepšinio akimirkos

Trečią vietą laimėjo pernaraviškių ūkininkų komanda Barabų griausmas.

barabaibarabai 2

Truskavos komanda, pralaimėjusi pernaraviškiams, liko ketvirta.

Tarp pusfinalio ir finalo vyko žaidimai Karavanas ir Tritaškis.

***

Dalyvavo komandos: Ažytėnai, Surviliškis, Pašušvio jungtinė, Truskava, Barabų griausmas, Naftrus, Agronomai, Kupiškio Taifūnas, Radviliškis, Anykščių Traupis.

Turnyro rėmėjai: GURKĖ, UAB „Šlapaberžės konditerija“ ir „Maisto Arsenalas“.

Dėkojame krepšinio klubui Kėdainių Nevėžis už pagalbą organizuojant krepšinio turnyrą!

Finalas 2 Finalas

Krepšinis 2 Krepšinis 3

Prizai Virmantas

Tritaškiai

Pagal Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos pateiktą informaciją

Nuotraukos: Vytauto MIKAIČIO

Spausdinti straipsnį Spausdinti straipsnį