Rokiškio žemdirbių šventėje

Šventė Rokiškyje

(2017-10-30)

Konkurso „Metų ūkis 2017“ Rokiškio rajone nugalėtojais šiemet pripažinti: Rasa ir Kęstutis Venclovai, užėmę I vietą, Jurgita ir Nerijus Smalskiai, užėmę II vietą, ir Tomas Marmokas, pelnęs III vietą. Visi trys ūkiai augalininkystės krypties. Jie kartu su eile kitų rajono ūkininkų, kuriems skirtos įvairios specialiosios nominacijos, buvo pagerbti spalio 27 d. vykusioje žemdirbių šventėje.

Rasa ir Kęstutis Venslovai ūkininkauja per 500 ha plote, pradėję veiklą 2002 metais. Jie pripažinti geriausiais tarp dirbančiųjų daugiau nei 100 ha žemės. Iki 100 ha dirbančiųjų kategorijoje šauniausiais šiemet tapo Jurgita ir Nerijus Smalskiai, ūkininkaujantys 75 ha žemės plote Juodupės seniūnijoje nuo 2011 metų. Tomas Marmokas šiemet tapo geriausiuoju jaunųjų ūkininų kategorijoje, pradėjęs ūkininkauti prieš 3 metus ir šiendien dirba 90 ha žemės.

Renginyje taip pat dalyvavo gretimų rajonų ūkininkų sąjungų vadovai: Panevėžio Danguolė Kuzmienė, Kupiškio Zigmantas Aleksandravičius, Anykščių Žilvinas Augustinavičius. LŪS pirmininkas J.Talmantas įteikė padėką Juodupės seniūnijos ūkininkams Zinai ir Jonui Jočiams už aktyvią visuomeninę veiklą ir ūkininkavimo tradicijų puoselėjimą, perduodant savo žinais bei patirtį iš kartos į kartą.

J.Talamanto padėka Jočiams (Rokiškis) Kupiškis Rokiškyje panevėžys Rokiškyje

Spalvingos renginio akimirkos ir video įrašas užfiksuoti tinklapyje „Rokiškio sirena“. Nuotraukų autorius „Rokiškio sirena“.

Spausdinti straipsnį Spausdinti straipsnį