Švęsti galima ir kitaip

IMG_2498 Kėdainiai

(2016-02-19)

Vasario 15 dieną Druskininkų slidinėjimo arenoje Snow Arena buvo galima pamatyti būrelį aktyvių, iniciatyvių ūkininkų iš Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos, kurie čia atvyko į draugišką slidžių slalomą, paskirdami jį Valstybės atkūrimo dienai pažymėti. Tai nebe pirmas kartas kai kėdainiečiai ūkininkai svarbias datas ir įvykius pamini kitaip nei įprasta ar daryta jau daugelį metų.  

Pasak Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos pirmininko Virmanto Ivanausko, taip netradiciškai atšvęsti Valstybinę šventę mintis kilo dar sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną, kurią kėdainiečiai ūkininkai pažymėjo krepšinio turnyru. „Daugelis mūsų ūkininkų savo atostogas praleidžia kalnuose slidinėdami. Slidinėjimas ne tik sportas, bet ir populiarus aktyvus poilsis. Tokių susitikimų metu užsimezga kitoks bendravimas, atrandami bendri interesai ne vien iškylančiose problemose, bet ir bendras laisvalaikis. Taip pat susipažįsta mūsų vaikai, kurie tikimės ateityje tęs mūsų pradėtus darbus“ – sakė V. Ivanauskas.
Slalome tarpusavyje varžėsi 9 dalyviai, kuriuos palaikė 7 sirgaliai. Nugalėtojais tapo Lukas Macijauskas, Aušrys Macijauskas ir Virmantas Ivanauskas. Neužėmusiems prizinių vietų linkėta nenusiminti ir buvo pasiūlyta bandyti kitą kartą. Visi dalyviai buvo patenkinti,  žadėjo tikrai dar kartą pabandyti ir išreiškė norą tęsti užgimusią tradiciją ne kartą susitikti panašiuose renginiuose.
Netruks ateiti ir kita tautai svarbi data – kovo 11-oji. Smalsu, ką šį kartą sugalvos entuziastingi Kėdainių krašto ūkininkai?

Parengta pagal Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos informaciją

Varžybų nugalėtojai:

IMG_20160215_174659 Kėdainiai - slalomo nugalėtojai  IMG_20160215_174709 kėdainiai slalomas

Spausdinti straipsnį Spausdinti straipsnį