Ūkininkų bendrystė atneša puikių rezultatų ir krepšinio aikštelėje

DSC_0288 Pakruojo komanda

(2020-01-28)

Kaip ir dažnas lietuvis, ūkininkai mėgsta stebėti profesionalaus krepšinio varžybas. Tačiau meilė krepšiniui neapsiriboja vien žiūrovų tribūnomis arenose. Sausio 13 d. ūkininkų komandos 3 prieš 3 varžėsi Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos organizuotame turnyre. O štai sausio 26 d. kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“ vyko UAB „Naftrus“ organizuotos krepšinio čempionato atkrintamosios varžybos „Naftrus taurė 2020“, į kurias taip pat buvo susirinkęs nemažas būrys ūkininkų. Varžybose dalyvavo komandos iš Ažytėnų (Kedainių raj.), Alytaus, Šakių, Kelmės, Šilalės, Lumpėnų (Pagėgių raj.), Raseinių, UAB „Naftrus“ ir Pakruojo. Įspūdžiais pasidalino LŪS Pakruojo skyriaus pirmininkas Albinas Navickas, kuris yra ir Pakruojo komandos vadovas.

„Pogrupyje teko sužaisti 4 rungtynes. Nugalėjome Raseinius, UAB „Naftrus“ ir 2019 m. čempionus – Ažytėnų komandą, bet pralaimėjome atletiškai Lumpėnų komandai. Surinkus trims komandoms po lygiai įskaitinių taškų, dėl prastesnio įmestų – praleistų taškų santykio į finalines varžybas nepatekome, – pasakojo A.Navickas, – bet pasisėmėme patirties, pabendravome su kitų rajonų ūkininkais, tuo pačiu ir patys vieni kitus labiau pažinome ir susibičiuliavome. Pagirų krepšinio aikštelėjė už kovingumą nusipelnė visi 10 žaidusių. Tai: Dainius Jurgaitis, Tautvydas Kizinys, Artūras Lapšis, Justinas Uogintas, Martynas Navickas, Deividas Pakalnis, Kęstutis Virbalas, Kąstytis Semaška, Lukas Jurgeliūnas, Mindaugas Norvila. Ačiū ir palaikymo komandai, kuri kantriai palaikė visas 7 valandas Pakruojo rajono ūkininkus.“

Savo rajono ūkininkus subūręs pirmininkas dėkojo UAB „Naftrus“ už iniciatyvą ir gerai organizuotą renginį. Padėka ir remėjams – Pakruojo Ūkininkų Kredito Unijai, Sigito Laurinavičiaus IĮ, UAB „Montaka“, Andriaus Astrausko IĮ „Finlitte“, Justinos Andrešiūnienės IĮ „Geniukas“, kurių dėka Pakruojo ūkininkų komanda pasipuošė itin solidžiai atrodančiomis aprangomis. Nors ir pavargę, bet įkvėpti gerų emocijų, pakruojiškiai po metų vėl žada dalyvauti čempionato varžybose  ir varžytis dėl prizinių vietų.

Pagal LŪS Pakruojo skyriaus informaciją

Nuotrauka LŪS Pakruojo skyriaus

Spausdinti straipsnį Spausdinti straipsnį